www.artkow.pl 2


Portal gdzie można dodać opis, komentarz o firmach z którymi mieliśmy doczynienia współpracować. Powstał on z myślą o konsumentach, aby jednych ustrzec przed nieuczciwym kontrahentem a innych zachęcić do podjęcia współpracy z daną firmą.

Wpisów będzie sukcesywnie przybywać. Jeśli chcą państwo dodać jakiś wpis prosimy przejść na stronę www.artkow.pl i dodać wpis.

Ostatnie lata w gospodarce polskiej przyniosły wiele zawirowań. Po ostrym załamaniu w roku 2009, przyszły lepsze lata 2010 i 2011, po których znów nastąpił nieco gorszy rok 2012. Rok 2013 był znacznie lepszy i przyniósł wyraźną poprawą koniunktury. W latach 2009-2013 obserwowaliśmy okresowe wahania liczby przedsiębiorstw, ale ogólnie ich liczba się zmniejszyła, nastąpił spadek wielkości inwestycji, a także nastąpiło znaczące pogorszenie wskaźników dotyczących przeżywalności przedsiębiorstw.
Jednak najświeższe dane rokują na znaczącą poprawę wyników przedsiębiorstw oraz ich liczebności. Ma na to na pewno wpływ Unia Europejska, która organizuje dotacje na rozpoczęcie działalności.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze dla wpisu “www.artkow.pl